Partnerek

Ezt az oldalt azért hoztam létre, hogy segítsek a legjobb szolgáltatót megtalálni, akikkel több éve dolgozom együtt, és nagy bizalommal ajánlom….

Jó böngészést…., de amennyiben kérdésed van hívj bizalommal….  :) Z.K

(A linkre kattintva az elérhetőségüket megtalálod)

  • Fotós, videós

Esküvői fotós, filmes: Mogyorósi Attila – www.pinkweddings.hu

Esküvői fotós: Bodnár István –  www.bodnaristvan.com

Esküvői fotós: Kelemen Eszter- Facebook oldal

Családi fotózás: Kelemen Eszter- Facebook oldal

Esküvői fotós: Janics Attila – www.janicsattila.hu

Esküvői fotós: Szánkai Nikolett – www.momentsphotography.hu

Esküvői fotós: Balajti András – www.balajtifoto.hu

Esküvői videós: Bánki Zoltán – www.bankivideo.hu

Esküvői fotós: Szabó Éva – www.szaboevafoto.hu

Esküvői fotós, videós: Borsy Béla – www.borsyvideo.hu

Esküvői fotós, videós: Kiss János – www.kissfilm.hu

Családi fotós: Sass-Kokas karolna- Facebook oldala

Esküvői fotós, videós: Balaton János – www.balatonvideo.hu

  •  Vőfély, ceremónia mester

Vőfély – ceremóniamester: Fazekas Attila – www. vofelyattila.com

Vőfély – ceremóniamester: Ujhelyi István   – www. ujhelyi_istvan.lakodalomba.hu

Vőfély – ceremóniamester: Markó András 

Vőfély – ceremóniamester: Szakács Zoltán – www.vofelyszaky.hu

Vőfély – ceremóniamester: Jánóczki József – www. janoczki_jozsef.lakodalomba.hu/

Vőfély- ceremóniamester: Taskó Gábor – www.vofelygabor.hu

Vőfély- ceremóniamester: Varga Tibor – http://varga_tibor2.lakodalomba.hu/

Vőfély- ceremóniamester: Varga Gábor –  http://varga_gabor.lakodalomba.hu/

Vőfély – ceremóniamester: Farkas Sándor – www.1822.lakodalomba.hu

Vőfély- ceremóniamester: Tarján László – http://tarjan_laszlo.lakodalomba.hu/

Vőfély- ceremóniamester: Sütő Péter- http://suto_peter.lakodalomba.hu/

Vőfély- ceremóniamester: Z. Pintye Zsolt – https://www.facebook.com/Mutcracker

Vőfély-ceremóniamester: Lakatos Gyula – http://lakatos_gyula.lakodalomba.hu/

  • Rendezvény helyszínek

Fekete Farm —- > Nyíradony-Tamásipuszta –  www.feketefarm.hu

Park Hill —- > Martinka – Facebook oldal

Kerekerdő Turisztikai Központ —-> Napkor – www.kerekerdokozpont.hu

Hunor Hotel és Étterem —-> Vásárosnamény – www.hunorhotel.hu

Kékfrankos Étterem —-> Mátészalka – http://oj.hu/kekfrankos/

Fenyves Szálloda és Konferencia Központ —-> Baktalórántháza – www.businesshotelfenyves.hu

Lázár Lovaspark —> Domonyvölgy – www.lazarlovaspark.hu

Magyar Talléros Pálinka és Rendezvényház —-> Nyírtass- www.tallerosrendezvenyhaz.hu

Parish Bul Hotel —-> Kisvárda – www.parishbull.hu

Luby Kastély —-> Kisar – www.luby.hu

St. Jonathan Rendezvényház —-> Mátészalka – www.stjonathan.hu

Chili Cafe Étterem és Kávézó —-> Debrecen – www.chilicafe.eu

Szusz Park —-> Debrecen – www.szusz.hu

  • Divattervező, menyasszonnyi ruhakésíztő

Silver Rose – Rabócsi Renáta – +36 30 624 1443 – https://www.facebook.com/rabocsirenata/?fref=ts

  • Dekoratőrök

Polgárné Marika Bűbáj Dekor – Telefonszám: +36 (30) 309 67 11 – FACEBBOKON – Bűbáj Dekor

  • Áramfejlesztő, aggregátor bérlés

Kiss Attila mindenben segít – +36 70 391 2865 —> www.aramfejlesztes.net

  • Kata Mézeskonyhája

Hubert Katalin – mézeskalács késítés mesterfokon – FACEBOOK